جنگ فرهنگی در سوریه آغاز شده است = گرگان بلاک

وی افزود: در حال حاضر بیشتر اعضاء گروه داعش مردم مظلومی هستند که ناچار شدند آنها را همراهی کنند و فرزندانشان را به جنگ بفرستند در غیر این صورت آنها را می‌کشتند و یا می‌بایست خانه‌های خود را ترک می‌کردند. بنابراین از بین بردن داعش، گروهی از مردم که مخالف حکومت داعش بودند را آزاد کرد و این سود است.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان ادامه داد: موضوع دیگر هدف قرار دادن تشکیلات داعش و بیان خطر آن است که باید مانع از امتداد حکومت آن شد زیرا دنیای اسلام توضیح خواهد داد که آنها جنایتکار هستند و نمی‌توانند مبلغان اسلامی باشند که خداوند متعال در این زمینه می فرماید: (و ما تو را جز رحمتی برای جهانیان نفرستاده ایم).

شیخ نعیم قاسم خاطرنشان کرد: آنها ذره‌ای رحمت و شفقت در وجودشان نیست و توجهی به انتخاب مردم ندارند. آنها مسلمانان و غیر مسلمانان را می‌کشند. بنابر این پیروزی حزب‌الله، کسانی که تحت حکم داعش و مخالف آن بودند را نجات داد و مانع گسترش و توسعه آن شد.

وی تصریح کرد: اما مساله اصلی اصلاح تفکر و تغییر آن و تاثیر بر عموم مردم از ماموریت‌های مهمی است که باید در این مرحله انجام شود و تصویر داعش برای کسانی که از آنها تاثیر پذیرفته اند توضیح داده شود و این کاری زمان بر و طاقت فرسا است که نیاز به زمان زیادی دارد و ما در این مسیر گام برمی‌داریم.

نظر بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *