دو وزیر برای پاسخگویی به مجلس می‌روند = گرگان بلاک

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، دستور هفتگی کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه تا سه شنبه (۲۳ تا ۲۵ تیر) منتشر شد. همچنین جلسه روز دوشنبه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار می‌شود.

در کمیسیون مشترک طرح یک فوریتی تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی، در کمیسیون قضایی و حقوقی لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی، در کمیسیون فرهنگی طرح اداره و نظارت بر سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پاسخگوی پرسش های، ولی داداشی نماینده آستارا و حسین مقصودی نماینده سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پاسخگوی پرسش‌های احمد بیگدلی نماینده خدابنده، علی بختیار گلپایگانی نماینده گلپایگان و خوانسار خواهد بود.

بنابر این گزارش در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درباره پذیرش خارج از ظرفیت دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی، در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درباره حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان بحث و بررسی می‌شود.

در کمیسیون اقتصادی گزارش نهایی از تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا و بررسی سیاست‌های دولت در مقابله با قاچاق و دلایل ناکارآمدی آن در دولت‌های مختلف ارائه می‌شود.

همچنین در کمیسیون عمران، درباره تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از قرارداد‌های منعقده برای تأمین هواپیما و نوسازی سیستم‌های ناوبری هوایی توسط وزارت راه و شهرسازی و تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گزارشاتی ارائه خواهد شد.

برای اطلاع از جزئیات دیگر دستور کار‌های کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده را مشاهده کنید.

نظر بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *